شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

ابزار مو

فیلترها
در هر صفحه
دستگاه چندکاره حالت دهنده مو که به آن اتو مو چندکاره، برس برقی صاف کننده و فر کننده هم گفته می شود، ابزاری همه کاره و کاربردی برای حالت دادن به موهاست. این وسیله ترکیبی از مزایای چند ابزار مختلف را در یکجا ارائه می دهد:
$155.00
برس های باز کننده گره وت براش (Wet Brush Detangler) یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین برس های مو در بازار هستند. این برس ها به دلیل طراحی ویژه و دندانه های انعطاف پذیری که دارند، به راحتی گره های مو را بدون کشیدن و آسیب رساندن باز می کنند.
$861.00
قطعا! صاف کننده موی فیلیپس مدل BHS675/00 یک صاف کننده موی سرامیکی حرفه ای با فناوری آیونیک است که به صاف کردن، حالت دادن و درخشش بخشیدن به موهای شما کمک می کند. این دارای صفحات سرامیکی تورمالین است که به طور یکنواخت گرم می شود تا از آسیب حرارتی به موهای شما جلوگیری کند و همچنین دارای فناوری آیونیک است که به خنثی کردن وز و ایجاد موهای صاف و براق کمک می کند.
$486.00
سشوار بخاری سرامیکی نوعی سشوار است که از المنت حرارتی سرامیکی برای گرم کردن هوا استفاده می کند. در مقایسه با سشوارهای معمولی که از المنت های فلزی استفاده می کنند، سشوارهای سرامیکی مزایایی دارند، از جمله:
$233.00