شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

مراقبت از پوست

فیلترها
در هر صفحه
کره بدن گل رز انگلیسی (English Rose Body Butter) کره بدن گل رز انگلیسی محصولی جذاب برای آبرسانی عمیق، نرمی و لطافت بخشیدن به پوست است. این کره بدن با فرمولاسیون حاوی عصاره گل رز و کره شی، انتخابی ایده آل برای انواع پوست، به ویژه پوست های خشک و حساس می باشد.
$149.00 $189.00
کرم صورتی کننده و آبرسان fresh rose face cream کرم صورتی کننده و آبرسان Fresh Rose Face Cream محصولی محبوب برای آبرسانی عمیق، نرمی و لطافت پوست صورت است. این کرم با فرمولاسیون حاوی گلاب ارگانیک و اسیدهای هیالورونیک، انتخابی ایده آل برای انواع پوست، به ویژه پوست های خشک و حساس است.
$690.00
مرطوب کننده ضد منافذ Balance Cold Plunge Pore Remedy Moisturizer برند Ole Henriksen کرم مرطوب کننده "Balance Cold Plunge Pore Remedy Moisturizer" برند Ole Henriksen محصولی محبوب برای مراقبت از پوست های چرب و مختلط است. این کرم با فرمولاسیون سبک و خنک کننده، به کوچک کردن منافذ، کنترل چربی، آبرسانی و ایجاد ظاهری مات و بدون براقی بر روی پوست کمک می کند.
$284.00
کرم دور چشم اکو بیوتی اوریفلیم (Oriflame Eco Beauty Eye Cream) کرم دور چشم اکو بیوتی اوریفلیم یک محصول مراقبت از پوست با تمرکز بر آبرسانی و مراقبت از ناحیه حساس دور چشم است. این کرم با فرمولاسیون غنی از مواد طبیعی و ارگانیک، مناسب برای انواع پوست، به ویژه پوست های حساس می باشد.
$765.00
تونر پاک کننده پوست اوریفلیم (Oriflame Pure Skin Face Toner) تونر پاک کننده پوست اوریفلیم محصولی مناسب برای پاکسازی عمقی پوست صورت، کنترل چربی و مات کردن پوست های چرب و مختلط است. این تونر با فرمولاسیون حاوی عصاره درخت چای و روی، به کنترل باکتری های مولد آکنه، کاهش قرمزی و التهابات پوستی نیز کمک می کند.
$191.00
مرطوب کننده فوق العاده سبک Purity Made Simple در فارسی مرطوب کننده فوق العاده سبک Purity Made Simple محصولی عالی برای آبرسانی به پوست های چرب و مستعد آکنه است. فرمولاسیون این مرطوب کننده فاقد چربی و عطر بوده و به کاهش براق شدن پوست، کنترل چربی و آبرسانی طولانی مدت کمک می کند.
$192.00
کرم صورت Fresh Vitamin Nectar Face Cream محصولی با فرمولاسیون غنی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها بوده که برای آبرسانی عمیق، درخشندگی و تغذیه پوست مناسب است. این کرم با بافت سبک و جذب سریع، انتخابی ایده آل برای انواع پوست، بخصوص پوست های معمولی و مختلط می باشد.
$308.00
Optimal Hydra Micellar Cleansing Water اوریفلیم (آب پاک کننده میسلار هیدرا اپتیمال) آب پاک کننده میسلار هیدرا اپتیمال اوریفلیم، محصولی چند کاره برای پاکسازی صورت، آرایش چشم و لب، آبرسانی و طراوت بخشیدن به پوست است. این پاک کننده ملایم با فرمولاسیون حاوی میسل ها و هیالورونیک اسید، به پاکسازی ملایم پوست از آلودگی ها، باقیمانده آرایش و چربی اضافی بدون ایجاد خشکی کمک می کند.
$450.00
ژل ضد جوش SOS پوره اسکین اوریفلیم (Pure Skin SOS Spot oriflame Gel) ژل ضد جوش SOS پوره اسکین اوریفلیم یک محصول موضعی برای درمان سریع و موثر جوش های صورت است. این ژل با فرمولاسیون حاوی سالیسیلیک اسید و عصاره درخت چای، به رفع سریع جوش ها و جلوگیری از بروز جوش های جدید کمک می کند.
$414.00
کرم دور چشم معجزه پیت بلیف (Belif Peat Miracle Revital Eye Cream) کرم دور چشم معجزه پیت بلیف، محصولی با فرمولاسیون حاوی "پیت" (Peat)، ماده ای ارگانیک سرشار از مواد مغذی است که به آبرسانی، تغذیه و احیای پوست حساس ناحیه دور چشم کمک می کند. این کرم با ویژگی های منحصر به فرد خود، انتخابی مناسب برای انواع پوست، به ویژه پوست های خشک و دارای خطوط ریز دور چشم است.
از $343.00
فیلترها پاک کردن همه
کمترین: $149.00 بیشترین: $765.00
$149 $765