شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

روغن ضروری

فیلترها
در هر صفحه
دنیای شمع‌های ولوسپا پر از رایحه‌های وسوسه‌انگیز است، اما شمع سانتال وانیل بدون شک یکی از محبوب‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود. این شمع ترکیبی از نت‌های گرم و دلنشین چوب صندل و وانیل را ارائه می‌دهد که حسی آرامش‌بخش و لوکس را به هر فضایی می‌بخشد.
$424.00
رپلیکا (Replica) مجموعه‌ای از عطرهای برند مِیسون مارتین گِیرلَن (Maison Martin Margiela) است که به بازآفرینی رایحه‌های خاطره‌انگیز و خاص از زمان‌ها و مکان‌های مختلف اختصاص دارد. این عطرها بوی مکان‌های واقعی، مانند کافه‌های پاریسی یا کتابخانه‌های قدیمی، یا حس و حال دوران‌های گذشته را تداعی می‌کنند.
$494.00
CLEAN RESERVE: عطرهای تمیز و جذاب با الهام از طبیعت CLEAN RESERVE مجموعه‌ای از عطرهای مدرن و لوکس از برند CLEAN Beauty است که بر استفاده از مواد اولیه باکیفیت و پایدار تأکید دارد. این عطرها رایحه‌های تمیز، مدرن و متعادلی دارند و برای افرادی که به دنبال عطرهای متفاوت و خاص هستند، انتخابی ایده‌آل‌اند.
$549.00
عشق از کیلیان: رایحه ای لوکس و فریبنده عطر لவ் بای کیلیان (Love by Kilian) عطری زنانه و اغواکننده از برند لوکس کیلیان است که در سال 2008 معرفی شد. این عطر تجسمی از عشق پر شور و هیجان است و رایحه آن پیچیده، عمیق و فریبنده است.
$603.00